Aprīlis 
POTCPSS
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Maijs 
POTCPSS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Jūnijs 
POTCPSS
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Aprīlis

29. Aprīlis
12:00
ērģeles Lilita Ozola
30. Aprīlis

Maijs

1. Maijs
12:00
ērģeles Kārlis Mētra
2. Maijs
12:00
ērģeles Jānis Pelše
3. Maijs
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
19:00
Ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
Rīgas Doma meiteņu koris "Tiara"
Diriģente Aira Birziņa
Programma: G.Forē, A.Kaplē, M.Diriflē, A.Perts, R.Langs, K.A.Arnesens, K.Klausens, K.Kortnijs, Im.Zemzaris
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
4. Maijs
12:00
ērģeles Iveta Pelše
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
5. Maijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
19:00
Ērģeles Ilze Dūmiņa-Kroja
Katrīna Kroje (klavieres)
Programma: F.Mendelszons, M.Diprē, Dž. Juterbeks, K.Kūmens
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
6. Maijs
12:00
ērģeles Aigars Reinis
8. Maijs
12:00
ērģeles Ilva Lempa
9. Maijs
12:00
ērģeles Inese Paiča
10. Maijs
12:00
ērģeles Ilze Barlo
19:00
Ērģeles Aija Ziņģīte
Aija Veismane (soprāns)
Ivars Bezprozvanovs (čells)
Programma: J.S.Bahs
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
11. Maijs
12:00
ērģeles Elena Privalov-Epšteina
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
20:00
Valsts Akadēmiskajam korim "Latvija" – 75
Koncerta īpašais viesis ērģelniece Iveta Apkalna
Diriģents Māris Sirmais
Programma: F.Durante, G.Forē, L.Vjerns, B.Britens
Organizē VAK Latvija
12. Maijs
12:00
ērģeles Edīte Alpe
19:00
Ērģeles Ilze Reine
Jānis Porietis (trompete)
Programma: J.S.Bahs, J.Pretorijs, Dž. Stenlijs, J.G.Mītelis, A.Altmanis, A.Kalējs, I.Arne, R.Dubra
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
13. Maijs
12:00
ērģeles Līga Ivāne
14. Maijs
15:00
Piedalās:
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas vijolnieku ansamblis (vadītājas Ilze Kaspare, Agra Liepiņa, koncertmeistare Anastasija Raspopova)
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas simfoniskais orķestris (diriģents Valdis Butāns)
kamerkoris "Cantus" (mākslinieciskais vadītājs Valdis Zeltkalns, diriģente Ieva Apsīte)
Organizē: Bērnu paliatīvas aprūpes biedrība
Ieeja - par ziedojumiem neizārstējami slimo bērnu aprūpei mājās
19:00
Olga Pjatigorska (soprāns)
Edīte Alpe (ērģeles)
Indulis Cintiņš (vijole)
Programma: J.S.Bahs, G.F.Hendelis, A.Vivaldi, V.A.Mocarts, F.Šūberts, R.Vāgners, Z.Kargs-Ēlerts, L.Luci, Dž.Morandi, P.Maskanji
Organizē IK Koncert
15. Maijs
12:00
ērģeles Digna Markule
16. Maijs
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
18:00
Dzied Rīgas 5.-9.klašu kori un meiteņu kori
Ērģeles Larisa Bulava
Rīgas Interešu izglītības Metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu
Ieeja brīva
17. Maijs
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
19:00
LMA III kursa studentes
Luīze Klinta-Mardanova
Laura Reksne
Jana Zariņa
Programma: F.Kuperēns, S.Franks, Š.M.Vidors, M.Rēgers
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
18. Maijs
12:00
ērģeles Liene Andreta Kalnciema
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
19. Maijs
12:00
ērģeles Jānis Pelše
19:00
Ērgeles Tālivaldis Deksnis
Samsons Izjumovs (baritons)
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
20. Maijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
21. Maijs
22. Maijs
12:00
ērģeles Lilita Ozola
23. Maijs
12:00
ērģeles Ilona Birģele
24. Maijs
12:00
ērģeles Iveta Pelše
19:00
Ērģeļes Hanss Ūla Ēriksons /Zviedrija
Programma: J.S.Bahs, Ž.F.Ramo, O.Mesiāns, B.Hambreuss
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
25. Maijs
12:00
ērģeles Kristīne Adamaite
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
26. Maijs
12:00
ērģeles Laima Ziemele
19:00
ērģeles Baiba Betlere (prof. V.Kalnciemas klase)
Programma: Jāz.Vītols, Alfr.Kalniņš, T.Ķeniņš, A.Kalējs, Dz.Kurme-Gedroica
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
27. Maijs
12:00
ērģeles Larisa Bulava
28. Maijs
19:00
ērģeles Ruta Birzule (prof. L.Bulavas klase)
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
29. Maijs
12:00
ērģeles Larisa Carjkova
30. Maijs
12:00
ērģeles Līga Ivāne
31. Maijs
12:00
ērģeles Aivars Kalējs
19:00
Ērģeles Balis Vaitkus (Lietuva)
Gunta Gelgote (soprāns/Lietuva)
Giedrs Gelgots (flauta/Lietuva)
Programma: J.S.Bahs, A.Vivaldi, H.Bišops, Dž. Rosīni, J.Reinbergers, K.Sāriaho
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00

Jūnijs

1. Jūnijs
12:00
ērģeles Aivars Kalējs
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
2. Jūnijs
12:00
ērģeles Aigars Reinis
19:00
Ērģeles Inese Paiča
Pforcheimas motetu koris
Diriģents Kords Mihaeliss /Vācija
Programma: J.S.Bahs, H.Šics, J.H.Šeins, F.Mendelszons, R.Mauersbergers
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
3. Jūnijs
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
4. Jūnijs
19:00
Ērģeles Liene Andreta Kalnciema
Mārtiņš Circenis (klarnete)
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
5. Jūnijs
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
6. Jūnijs
12:00
ērģeles Dace Akmentiņa
7. Jūnijs
12:00
ērģeles Digna Markule
19:00
Ērģeles Villibalds Gugenmoss /Vācija
Programma: Ž.Fogts, J.Reinbergers, A.Klausmanis, Ž.M.Plums, T.Garbizu, P.Košro
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
8. Jūnijs
12:00
ērģeles Edīte Alpe
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
9. Jūnijs
12:00
ērģeles Ilona Birģele
19:00
Ērģeles Iveta Pelše
Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti)
Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas meiteņu koris "Vivace"
Diriģente Andra Fenhane
Programma: G.Forē, K.Sensānss, J.Reinbergers, M.Zariņš, J.Ķirsis
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
10. Jūnijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
11. Jūnijs
19:00
Ērģeles Aigars Reinis
Aigars Raumanis (saksofons)
Programma: J.S.Bahs, L.Dakēns, K.Sensānss, A.Gilmāns, N.Sugava, K.Tanaka, P.Vasks
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
12. Jūnijs
12:00
ērģeles Ilze Barlo
13. Jūnijs
12:00
ērģeles Ilva Lempa
19:00
Olga Pjatigorska (soprāns)
Edīte Alpe (ērģeles)
Indulis Cintiņš (vijole)
Programma: G.F.Hendelis, A.Vivaldi, T.Susato, F.Šūberts, R.Vāgners, Dž. Rosīni, Dž.Verdi, V.Bellīni, Dž.Morandi, P.Maskanji
Organizē IK Koncert
14. Jūnijs
12:00
ērģeles Larisa Carjkova
19:00
Ērģeles Marks Kīns /Īrija
Programma: J.S.Bahs, F.Mendelszons, A.Gilmāns, H.Milē, Ģ.Ligeti
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
15. Jūnijs
12:00
ērģeles Elena Privalova-Epšteina
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
20:00
Egīls Siliņš (basbaritons)
Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris
Diriģents Māris Sirmais
Programma:
P. Vasks "Viatore"
G. Kančeli "Don’t Grieve"
P. Vasks "Credo"
Organizē VSIA Latvijas Koncerti
16. Jūnijs
12:00
ērģeles Iveta Pelše
19:00
Ērģeles Larisa Bulava
Monta Martinsone (soprāns)
Vokālā grupa "Schola Cantorum Riga"
Vadītājs Guntars Prānis
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
17. Jūnijs
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
18. Jūnijs
19:00
Ērģeles Līga Ivāne
Kristīne Gailīte (soprāns)
Programma: J.S.Bahs, J.Gelineks, Ž.Bizē, L.Vjerns, S.Rahmaņinovs, Alfr.Kalniņš
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
19. Jūnijs
12:00
ērģeles Kristīne Adamaite
20. Jūnijs
12:00
ērģeles Jānis Pelše
21. Jūnijs
12:00
ērģeles Kārlis Mētra
22. Jūnijs
12:00
ērģeles Liene Andreta Kalnciema
23. Jūnijs
12:00
ērģeles Larisa Bulava
24. Jūnijs
12:00
ērģeles Inese Paiča
26. Jūnijs
12:00
ērģeles Līga Ivāne
27. Jūnijs
12:00
ērģeles Laima Ziemele
28. Jūnijs
12:00
ērģeles Lilita Ozola
29. Jūnijs
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
30. Jūnijs
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
© Rīgas Doms, 2007 - 2017