Marts 
POTCPSS
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Aprīlis 
POTCPSS
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Maijs 
POTCPSS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Marts

23. Marts
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
24. Marts
19:00
Ērģeles Kristīne Adamaite
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
25. Marts
12:00
ērģeles Laima Ziemele
19:00
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai
Koncerts "Dona nobis pacem"
Orķestris "Rīga"
Latvijas Radio koris
Diriģents Valdis Butāns
Programma: P.Vasks, P.Butāns, E.Vitekrs
Ieeja ar ielūgumiem, kurus varēs saņemt no 20.marta
Organizē Orķetris "Rīga"
26. Marts
27. Marts
12:00
ērģeles Jānis Pelše
28. Marts
29. Marts
12:00
ērģeles Digna Markule
19:00
Maskavas Patriarhāta koris "Drevņerusskij raspev"
Kora vadītājs Anatolijs Grindenko
Solists - Svētā Afona Kalna mūks tēvs Jakovs, Grieķija
Programma: Lielā gavēņa dziedājumi, garīgā dzeja un tautasdziesmas
Organizē SIA "DIART Studio"
30. Marts
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
31. Marts
19:00
ērģeles Jānis Pelše
Rīgas Tehniskās Universitātes vīru koris "Gaudeamus"
Diriģents Ivars Cinkuss
Programma: J. S. Bahs, L. Garūta, M. Einfelde, J. Karlsons, A. Selickis, R. Dubra, A. Sējāns
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00

Aprīlis

1. Aprīlis
12:00
ērģeles Kristīne Adamaite
3. Aprīlis
4. Aprīlis
5. Aprīlis
12:00
ērģeles Larisa Carjkova
6. Aprīlis
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
20:00
Armēņu kultūras vakars
Piedalās:
Ilze Reine (ērģeles)
Jānis Porietis (trompete)
Anna Mailjana (mecosoprāns /Armēnija)
Latvijas Radio koris
Diriģents Sigvards Kļava
Programma: Narekas Grigors, Taronas Hačaturs, S.Partevs, N.Šnorhali, Komitass, A.Hovaness, A.Šnitke
Koncertu organizē Armēnijas Republikas vēstniecība
7. Aprīlis
19:00
Ērģeles Bine Brindorfa, Hanss Davidsons /Dānija
Studenti:
Maja Malmstrema /Zviedrija
Ričards Mors /Anglija
Programma: J.P.E.Hartmanis, E.Elgars, K.Nīlsens, O.Lindbergs
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
8. Aprīlis
12:00
ērģeles Larisa Bulava
9. Aprīlis
10. Aprīlis
11. Aprīlis
12. Aprīlis
12:00
ērģeles Baiba Betlere
19:00
Inese Galante (soprāns)
Sergejs Jēgers (kontrtenors)
Aivars Kalējs (ērģeles)
Ineses Galantes talanti
Organizē Ineses Galantes fonds
13. Aprīlis
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
14. Aprīlis
19:00
Ilze Reine (ērģeles)
Latvijas Radio koris
Sinfonietta Rīga
Diriģents Sigvards Kļava
Programma: J.S.Bahs Kantāte "Ich hatte viel Bekümmernis"; Noslēguma koris no Marka pasijas; Noslēguma koris no Jāņa pasijas; Kantāte "Ich steh mit einem Fuß im Grabe"; Noslēguma koris no Mateja Pasijas; P.Vasks "Mein Herr und mein Gott"; "Da Pacem Domine"; "Gloria"; "Klusuma auglis"

Koncertu organizē: VSIA Latvijas Koncerti
Biļetes cena EUR 15.00
15. Aprīlis
12:00
ērģeles Inese Paiča
16. Aprīlis
19:00
Ērģeles Larisa Bulava
Advokātu koris
Diriģents Pēteris Vaickovskis
Programma: J.S.Bahs, J.G.Reinbergers, Š.M.Vidors, G.Forē, O.Mesiāns
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
17. Aprīlis
18. Aprīlis
12:00
ērģeles Ilva Lempa
19. Aprīlis
12:00
ērģeles Laima Ziemele
20. Aprīlis
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
21. Aprīlis
19:00
Ērģeles Regīna Kamenščikova
Programma: J.S.Bahs, J.E.Eberlins, G.M.Tēlemanis, J.Kuhāržs, F.Lists, U.Mateja
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
22. Aprīlis
12:00
ērģeles Ilze Barlo
23. Aprīlis
19:00
Cīrihes Zēnu koris /Šveice
Diriģents Alfonss fon Ārburgs
Programma: J.S.Bahs, H.Šics, T.L de Viktorija, Ž.F.Ramo, F.Mendelszons, S.Franks, B.Britens
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
24. Aprīlis
25. Aprīlis
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
26. Aprīlis
12:00
ērģeles Ruta Birzule
27. Aprīlis
12:00
ērģeles Digna Markule
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
28. Aprīlis
12:00
ērģeles Ilze Reine
19:00
Ērģeles Aivars Kalējs
Endija Rezgale (soprāns)
Arvīds Klišāns (mežrags)
Programma: J.S.Bahs, G.F.Hendelis, S.Franks, A.Kalējs
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
29. Aprīlis
12:00
ērģeles Lilita Ozola
30. Aprīlis
31. Aprīlis

Maijs

1. Maijs
12:00
ērģeles Kārlis Mētra
2. Maijs
12:00
ērģeles Jānis Pelše
3. Maijs
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
19:00
Ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
Rīgas Doma meiteņu koris "Tiara"
Diriģente Aira Birziņa
Programma: G.Forē, A.Kaplē, M.Diriflē, A.Perts, R.Langs, K.A.Arnesens, K.Klausens, K.Kortnijs, Im.Zemzaris
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
4. Maijs
12:00
ērģeles Iveta Pelše
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
5. Maijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
6. Maijs
12:00
ērģeles Aigars Reinis
7. Maijs
8. Maijs
12:00
ērģeles Ilva Lempa
9. Maijs
12:00
ērģeles Inese Paiča
10. Maijs
12:00
ērģeles Ilze Barlo
19:00
Ērģeles Aija Ziņģīte
Aija Veismane (soprāns)
Ivars Bezprozvanovs (čells)
Programma: J.S.Bahs
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
11. Maijs
12:00
ērģeles Elena Privalov-Epšteina
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
20:00
Valsts Akadēmiskajam korim "Latvija" – 75
Koncerta īpašais viesis ērģelniece Iveta Apkalna
Diriģents Māris Sirmais
Programma: F.Durante, G.Forē, L.Vjerns, B.Britens
Organizē VAK Latvija
12. Maijs
12:00
ērģeles Edīte Alpe
19:00
Ērģeles Ilze Reine
Jānis Porietis (trompete)
Programma: J.S.Bahs, J.Pretorijs, Dž. Stenlijs, J.G.Mītelis, A.Altmanis, A.Kalējs, I.Arne, R.Dubra
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
13. Maijs
12:00
ērģeles Digna Markule
14. Maijs
19:00
Olga Pjatigorska (soprāns)
Edīte Alpe (ērģeles)
Indulis Cintiņš (vijole)
Programma: J.S.Bahs, G.F.Hendelis, A.Vivaldi, V.A.Mocarts, F.Šūberts, R.Vāgners, Z.Kargs-Ēlerts, L.Luci, Dž.Morandi, P.Maskanji
Organizē IK Koncert
15. Maijs
12:00
ērģeles Līga Ivāne
16. Maijs
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
17. Maijs
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
19:00
LMA III kursa studentes
Luīze Klinta-Mardanova
Laura Reksne
Jana Zariņa
18. Maijs
12:00
ērģeles Liene Andreta Kalnciema
19. Maijs
12:00
ērģeles Jānis Pelše
19:00
Ērgeles Tālivaldis Deksnis
20. Maijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
22. Maijs
12:00
ērģeles Lilita Ozola
23. Maijs
12:00
ērģeles Ilona Birģele
24. Maijs
12:00
ērģeles Iveta Pelše
19:00
Ērģeļes Hanss Ūla Eriksons /Zviedrija
Programma: J.S.Bahs, Ž.F.Ramo, O.Mesiāns, B.Hambreuss
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
25. Maijs
12:00
ērģeles Kristīne Adamaite
26. Maijs
12:00
ērģeles Aivars Kalējs
19:00
ērģeles Baiba Betlere (prof. V.Kalnciemas klase)
27. Maijs
12:00
ērģeles Larisa Bulava
28. Maijs
19:00
ērģeles Ruta Birzule (prof. L.Bulavas klase)
29. Maijs
12:00
ērģeles Larisa Carjkova
30. Maijs
12:00
ērģeles Līga Ivāne
31. Maijs
12:00
ērģeles Laima Ziemele
19:00
Ērģeles Balis Vaitkus (Lietuva)
Gunta Gelgote (soprāns/Lietuva)
Giedris Gelgots (flauta/Lietuva)
Programma: J.S.Bahs, A.Vivaldi, H.Bišops, Dž. Rosīni, J.Reinbergers, K.Sāriaho
© Rīgas Doms, 2007 - 2017