DOMS BĒRNIEM 2018. gada 18. augustā

DB2016

2018. gada 18. augustā jau astoto reizi Rīgas Doms savas durvis plaši vēra bērniem un ģimenēm, lai  aktīvā darbībā iepazīstinātu ar saviem noslēpumiem, seno vēsturi un ērģeļu brīnišķo skanējumu.

“Doms bērniem 2018” notika Rīgas svētku ietvaros. Svētku tēma – Draudzība sasaucās ar to kopību, ko šai gadā piedzīvojam svinot Latvijas simtgadi. Tikai draudzīgā kopībā Rīgas Doms ir varējis tapt. Rīgas Doms arī šodien aicina uz draudzību ar Cilvēkiem un Dievu.

DRAUDZĪBA

Visi, ko vada Dieva Gars, ir Dieva bērni.(Rm 8:14)

gaismas_pilsLīdzīgi kā citus gadus, aktīvā veidā – caur mūziku, mākslu un spēli – dažāda vecuma bērni pasākumā guva pozitīvās vērtībās balstītu pieredzi. Bija iespēja piedalīties daudzās unikālās radošajās darbnīcās, kuru tematika vienā vai citā veidā saistīta ar Rīgas Doma vēsturi un šodienu.

    Gleznošana, vitrāžu un māla ciļņu veidošana, dažādu mūzikas instrumentu spēle, krāsu pagatavošana ikonogrāfijas darbnīcā, floristikas iepazīšana ziedu darbnīcā un Doma noslēpumu atklāšana Piedzīvojumu takās – to visu un vēl daudz interesanta bērni varēja iepazīt vairāk kā 20 radošajās darbnīcās Doma baznīcā un Doma dārzā. Pēc aktivitātēm darbnīcās bērni piedalījās Nepieradinātā folka orķestra koncertā. Pasākumu noslēdza svētbrīdis, kuru vadīja Doma dekāns Elijs Godiņš.             
Gaidīsim atkal ciemos 2019. gadā!

 

Šeit video iespaidi no pagājušajā gada


Projektu atbalsta:

Rigas_Domes_logo_gerbonisR__gas_sv__tki_2018


 Video ieskats 2016. gada svētkos atrodams šeit!

Neliels video ieskatam par Doms Bērniem 2015.


Grāmata "PŪĶA CEĻOJUMS"

Teksts: Inese Zandere

Ilustrācijas: Gundega Muzikante

Mūzika: Ieva Marta Graudiņa

Papildus materiāli tiem, kuri iegādājušies grāmatu, ir pieejami šeit.


Grāmatu var iegādāties Rīgas Doma baznīcas suvenīru veikalā, grāmatu veikalā „ IHTIS” Mazā Pils 4, Vecrīgā, kristīgās literatūras veikalā "Amnis" Lāčplēša ielā 37. Jautājiet arī citās grāmatnīcās visā Latvijā. 

© Rīgas Doms, 2007 - 2019