DOMS BĒRNIEM 2019. gada 17. augustā

DB2016

Kas meklē, tas atrod!

Rīgas Doms jau devīto reizi savas durvis plaši atvērs bērniem un ģimenēm, lai aktīvā darbībā iepazīstinātu ar saviem noslēpumiem, seno vēsturi un ērģeļu brīnišķo skanējumu.

Arī šogad “Doms bērniem 2019” notiek Rīgas svētku ietvaros, kuru tēma “Rīgas leģendas”. Doms Bērniem 2019 tēma ir “Kas meklē, tas atrod!”, šie vārdi ir ņemti no Jēzus kalna sprediķa Mateja evaņģēlijā.

 

Nu jau par iemīļotu tradīciju kļuvušais pasākums bērniem, lielos un īpaši mazos interesentus gaidīs vairāk, kā 20 radošajās darbnīcās Rīgas Doma baznīcā un Doma dārzā. Darbnīcās varēs iepazīt seno Domu, dārzu, Doma noslēpumus un leģendas.
Rīgas Doma baznīcas vēsturiskā ēka ir pieredzējusi daudz un dažādus laikus, tāpēc katrs pakāpiens, glezna vai vitrāža var atklāt kādu interesantu stāstu. Doms bērniem ir iespēja palūkoties uz baznīcu ar bērna acīm. Šajā dienā būs atvērtas durvis, kas ikdienā ir slēgtas, būs iespēja radošām nodarbībām un jauniem atklājumiem.

Doms bērniem 2019 laika plāns:
11:00-14:00 radošās darbnīcas baznīcā un dārzā
14:30 - svētbrīdis, kuru vadīs Rīgas Doma dekāns Elijs Godiņš
15:00 – 16:00 Noslēguma pasākums Rīgas Doma dārzā


Video iespaidi no pagājušajā gada 


Projektu atbalsta:

Rigas_Domes_logo_gerbonisR__gas_sv__tki_2018


Šeit video iespaidi no 2018. gada

 Video ieskats 2016. gada svētkos atrodams šeit!

Neliels video ieskatam par Doms Bērniem 2015.

 

 


Grāmata "PŪĶA CEĻOJUMS"

Teksts: Inese Zandere

Ilustrācijas: Gundega Muzikante

Mūzika: Ieva Marta Graudiņa

Papildus materiāli tiem, kuri iegādājušies grāmatu, ir pieejami šeit.


Grāmatu var iegādāties Rīgas Doma baznīcas suvenīru veikalā, grāmatu veikalā „ IHTIS” Mazā Pils 4, Vecrīgā, kristīgās literatūras veikalā "Amnis" Lāčplēša ielā 37. Jautājiet arī citās grāmatnīcās visā Latvijā. 

© Rīgas Doms, 2007 - 2019