Rekolekcijas 29. jūlijs - 1. augusts

Lielvārdes mācītājmuiža

Rekolekcijas Lielvārdes mācītājmuižā

Aicinām pieteikties individuāli vadītām garās nedēļas nogales rekolekcijām, ko noturēsim Lielvārdes Mācītājmuižā, pielāgojot to norisi valstī noteiktajām prasībām. 


Rekolekcijas ir laiks savu garīgo resursu apzināšanai un atjaunošanai. Kopš senas kristīgās Baznīcas vēstures rekolekcijas ir cilvēka sirds un prāta pasaules atjaunotnes veids. Īsāku vai garāku laiku esot nošķirtam no ikdienas steigas, pienākumiem un pierastās vides ir iespēja lasīt Bībeli un lūgties. Rekolekcijas vadīs apmācītu līdzgaitnieku komanda mācītāja Elija Godiņa vadībā. 


  • Rekolekciju norise: 29.jūlijs – 1. augusts.
  • Vēlamais ziedojums - 80 eiro (ja finanses ir vienīgais šķērslis, lai piedalītos, aicinām sazināties ar mums, lai varam to izskatīt).
  • Vairāk informācijas: medne.mara@gmail.com

Pieteikšanās sekojot šai saitei.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties savlaicīgi.


Atskats uz pagājušā gada Rekolekcijām Lielvārdes mācītājmuižā

Es no sirds priecājos, ka šajā gadā varējām kopt attiecības ar Dievu tieši Lielvārdes mācītājmuižā. Atmosfēra, kas tur valdīja. Mazās, necilās, bet tik ļoti mīlīgās istabiņas deva iespēju atkal un atkal saprast, ka mums laba daudz nevajag, lai varētu justies īsti, patiesi un visnotaļ labi. Ne tikai ēdamteltī, bet arī istabiņās bija padomāts par ziediem no pašu mācītājmuižas dārza. Istabiņās neesošā elektrība ātri vien kļuva nevis par mīnusu, bet gan par ļoti patīkamu ekstru. Jauki iekārtotā kapela deva iespēju sajust pilnīgu mieru. Apkārtne, vide, blakus esošie cilvēki, kaut arī nerunājoši, radīja īpašu sajūtu, un pāri visam tik ļoti tuva Dieva klātbūtne. To vārdiem nav iespējams aprakstīt, kā vien novēlēt katram no mums to piedzīvot no jauna. Sajusties tik ļoti īpašam Dieva klātbūtnē, tik ļoti mīlētam un gribētam. Sajust to, kā Viņš pieskaras, mierina un apskauj. Kā dod patiesu un neviltotu prieku par to, ko ļauts šajā dzīvē piedzīvot un pārdzīvot.


Liels paldies Mārai Mednei un Elijam Godiņam par rūpēm un garīgo atbalstu šo rekolekciju laikā. Lai Dievs bagātīgi svētī jūs, ka varat turpināt kalpot ar jums doto dāvanu. Ar nepacietību gaidu nākamās rekolekcijas Lielvārdes mācītājmuižā, bet līdz tam, uz tikšanos draudzes kopīgajās talkās Lielvārdē!


draudzes locekle Liene Baltgaile

Kungs, tavs Dievs, bija ar tevi – tev nekā netrūka.