Svētdienas skola

Mīļie vecāki un bērni! 

          10. oktobrī ar lielu prieku sagaidīsim bērnus, lai kopīgi uzsāktu jauno svētdienas skolas mācību gadu! Svētdienas skolā aicināti bērni no 3 līdz 9 gadu vecumam, lai  iepazītu Dievu caur rotaļu. Savukārt jaunākie bērniņi kopā ar vecākiem aicināti pavadīt laiku baznīcas rotaļu stūrītī. 

          Svētdienas skolā izmantosim gan Godly Play (Dievišķā rotaļa) metodi, gan tradicionālās mācību metodes, caur kurām bērni iepazīs svētos stāstus, līdzības, liturģiskās darbības un klusuma nozīmi. 

Godly play ir Montessori pedagoģijā balstīta reliģiskās audzināšanas metode, ko var lietot mājās, skolā, svētdienas skolā, lai bērniem mācītu par Dievu viņiem saprotamā veidā. Bērni tiek aicināti piedzīvot stāstus kopā ar Lielo, Visuvareno Dievu! Tā ir atklājumu metode, kas iesaista visu bērnu – rokas, sirdi, sajūtas, prātu, intuīciju. Tas ir labākais veids, kā uzņemt un saglabāt visu to, ko esam mācījušies. Bērniem ir iespēja ieiet stāstā, brīnieties par to un radīt kaut ko, kam ir nozīme viņa paša dzīvē.          Nodarbības notiks katru svētdienu dievkalpojuma laikā, ja sapulcēsies 3 un vairāk bērni.

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzam aizpildīt anketu.

          Ja jums rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar svētdienas skolas vadītāju Santu Kaļāni - Brokāni, tālr. nr. 26656740; e-pasts: santa.kalane@gmail.com

 

____________________________________________________________________

Lai nodrošinātu drošu klātienes apmācību, mums visiem kopā jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai:

Dodoties uz baznīcu, vispirms pārliecinieties, ka jums nav slimības pazīmju – paaugstinātas temperatūras, klepus, iesnu, galvassāpju u.c. 

Dievnamā jāievēro sekojošais: 

*2 metru distancēšanās, 

*jādezinficē rokas, 

*jālieto mutes un deguna aizsegu (sejas masku drīkst nelietot bērni līdz 7 gadu vecumam). 

Nodarbības notiek ne vairāk kā 10 bērniem vienā grupā. 


Visi tie raugās uz Tevi, ka Tu dod tiem barību īstajā laikā. Tu dod tiem, un tie tver, Tu atdari savu roku, un tie sāti laba.