Svētdienas skola


 "Jo Tas Kungs, tavs Dievs, ir pie tevis, tavs spēcīgais glābējs; Viņš priecāsies

par tevi, būs pret tevi mīļš, tev piedos un skaļi izpaudīs Savu prieku par tevi."

(Cef.3:17)


Priecājamies, ka esi atvēris šo sadaļu!   Gaidīsim Tevi mūsu draudzes svētdienas skolas nodarbībās, kas paredzētas bērniem no 3-11 gadiem. Mazākie draudzes locekļi ar vecākiem laipni aicināti rotaļu stūrītī. 

  • Nodarbības notiek 4 reizes mēnesī Dievkalpojuma laikā plkst.12:00, sākot no Pļaujas svētkiem līdz jūnija vidum. Nodarbības notiek, ja bērnu skaits konkrētajā dienā ir vismaz 3. 
  •  Nodarbības tiek vadītas gan pēc Godly Play metodikas, gan pēc programmas "Pieaugot Kristū". Godly Play nodarbībās Kristus vēsts tiek pasniegta, balstoties Marijas Montessori pedagoģijas pamatprincipos. Nodarbībās liels uzsvars tiek likts uz klusumu, mierpilnu un nesteidzīgu darbošanos, kur pieaugušais tikai palīdz bērniem tikt pie atbildēm. Savukārt pārējās nodarbībās vairāk izmantojam rotaļas, dziesmas un citas tradicionālas mācību metodes.


Plānotie nodarbību datumi martā
Martā klausīsimies stāstus par Jēzus dzīvi, caur tiem tuvodamies Lieldienu noslēpumam.
5.03.
Pieaugot Kristū
Vēsma
12.03.
Godly Play
Santa
19.03.
Pieaugot Kristū
Vēsma
26.03.
Godly Play
Santa


Svētdienas skolā kalpo:

 Santa Kaļāne-Brokāne


 Vēsma Pusbarniece


 Ināra PučukaAicinām ikvienu, kas jūt sirdī vēlmi palīdzēt svētdienas skolā ar savām dāvanām jebkurā jomā-droši nāciet klāt pie svētdienas skolas komandas un dalieties  domās un idejās!   
Izstrīdi manu strīdu un izpērc mani, kā solījis – dzīvini mani!