Ziemassvētku prelūdija

Ineses Galantes fonds aicina uz “Ziemassvētku prelūdiju”

Tuvojas brīnišķīgais Ziemassvētku muzikālo piedzīvojumu laiks un Ineses Galantes fonds mūzikas cienītājiem dāvinās koncertu “Ziemassvētku prelūdija” ar lieliskā soprāna Ineses Galantes un viņas uzaicinātu izcilu Latvijas mūziķu dalību. Arī šogad tas notiks Latvijas galvaspilsētas pērlē – majestātiskajā Rīgas Doma baznīcā, 11.decembrī, plkst. 19:00.

Kā ierasts, vakara programma būs piesātināta. Uz skatuves kopā ar operas dīvu Inesi Galanti kāps viņas draugi un kolēģi – mūziķi: kontrtenors Sergejs Jēgers, komponists un ērģelnieks Aivars Kalējs,  Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā, kā arī visspilgtākie jaunie konkursa Ineses Galantes talanti dalībnieki, kas ievērojamu atzinību guvuši arī ārpus Latvijas. 

Rīgas Doma īpašajā svētku atmosfērā koncerta viesi dzirdēs gan virtuozu iemīļoto Ziemassvētku melodiju izpildījumu, gan klasikas interpretācijas, gan arī daudz citu pārsteigumu.

Lai šajā brīnišķīgajā vakarā ikdienas steiga paliek aiz sliekšņa un sirdis atveras labestībai un mūzikas burvīgajām skaņām!


Biļetes www.bilesuparadize.lv 

Organizē Ineses Galantes fonds

 

Tādēļ labprāt esmu nespēkā, pazemojumos, trūkumā, vajāšanās un spaidos Kristus dēļ. Vienmēr, kad esmu nespēkā, es esmu stiprs.