RĪGAS RITMI 2022

(ieeja no pl. 19.00)

Modern Standards Supergroup ft. B.Cobham, R.Brecker, B.Evans, N.L.Doky, L.Marthe + Very Cool People ft. Paula Saija


“Modern Standards Supergroup” koncerta apmeklējums nozīmē ieraudzīt uzreiz piecas pasaules džeza zvaigznes uz festivāla “Rīgas Ritmi” skatuves. Visticamāk nekad vairs nebūs tādas iespējas būt šīm leģendām tik tuvu!
Billy Cobham ir viens no visu laiku izcilākajiem bundziniekiem. Trompetists Randy Brecker kopā ar “Brecker Brothers” radīja revolūciju džezā un ir grupas “Blood, Sweat & Tears” dibinātājs. Bill Evans ir viens no labākajiem džeza saksofonistiem, kurš spēlējis kopā ar Miles Davis, Herbie Hancock un Mick Jagger. Niels Lan Doky ir godalgots klavieru ģēnijs, bet Linley Marthe tiek uzskatīts par vienu no šī brīža virtuozākajiem un oriģinālākajiem basģitāristiem.
 Šīs supergrupas sastāvs ir tikpat ģeniāls, cik neparasta ir viņu programma. Lielmeistari aktuālus pophitus pārvērš virtuozi atskaņotās džeza pērlēs. Šī ir iespēja uzzināt, kā The Weeknd, Billie Eilish, Anderson .Paak, Dua Lipa, Justin Bieber, Miley Cyrus, “The Black Eyed Peas” vai Shakira hiti izklausās kā moderni džeza standarti! 

Jaunu programmu kopā ar dziedātāju Paulu Saiju festivālā “Rīgas Ritmi 2022” piedāvās arī latviešu džezfanka grupa “Very Cool People”. Koncerts šā gada festivālā būs īpašs ar to, ka tajā tiks atskaņota pilnīgi jauna koncertprogramma ar jauno un talantīgo dziedātāju Paulu Saiju, kura ir “Riga Jazz Stage 2022” laureāte.

 

Biļetes pieejamas aula.lv mājas lapā un izbraukuma kasē, kas būs pieejama koncertos Rīgas Doma dārzā 30. jūnijā un 1. Jūlijā no plkst. 18.00.

Pirmsskolas vecuma bērniem, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, ieeja koncertos ir bez maksas (līdz 6 gadu vecumam ieskaitot).

 

Organizē: Fonds "Mūsdienu mūzikas centrs"

Vairāk informācijas: rigasritmi.lv

+371 20011189

Jūsu grēki liedza jums labu.