Rīgas Ritmi 2022

Clark Beckham + Ayom

 (Ieeja no pl. 19:00)


Amerikāņu dziedātājs un dziesmu autors Clark Beckham ir 30 gadus vecs supertalants, kuru jau piecus gadus pārstāv leģendārā producenta Quincy Jones menedžmenta kompānija. Pateicoties savai plaša diapazona balsij un spēcīgajai skatuves harismai Bekhems 2015. gadā kļuva par vienu no populārā TV šova “American Idol” žūrijas un skatītāju favorītiem, kur tad viņu arī pamanīja Quincy Jones.

Starptautiskā globālās mūzikas apvienība “Ayom” no Portugāles tiek dēvēta par muzikālo tālbraucēju brigādi, kura šķērso Atlantijas okeānu no Brazīlijas līdz Angolai un Kaboverdei, taču ar izteiktu Vidusjūras identitāti. Grupas nosaukums aizgūts no afrobrazīliešu mitoloģijas, kurā tā tiek dēvēts Mūzikas pavēlnieks, kurš iemācīja cilvēkiem spēlēt mūziku un dziedāt. Grupā “Ayom” muzicē vokāliste un perkusioniste Jabu Morales, akordeonists Alberto Becucci, ģitārists Ricardo Quinteria, basists Francesco Valente, kā arī perkusionisti Timoteo Grignani un Walter Martins.

 

Biļetes pieejamas aula.lv mājas lapā un izbraukuma kasē, kas būs pieejama koncertos Rīgas Doma dārzā 30. jūnijā un 1. Jūlijā no plkst. 18.00.

Pirmsskolas vecuma bērniem, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, ieeja koncertos ir bez maksas (līdz 6 gadu vecumam ieskaitot).

 

Organizē: Fonds "Mūsdienu mūzikas centrs"

Vairāk informācijas: rigasritmi.lv

+371 20011189

 

 

Mana taisnība tuvu, jau klāt Mana glābšana, Mans elkonis tiesās tautas.