VELTĪJUMU LAPPUSES

Riga Organum Duo 10

Ilona Birģele un Diāna Jaunzeme Portnaja (ērģeles)

Virdžīnija Laube Vītiņa (sitaminstrumenti)


Programmā: G. Pelēcis, L. Ritmanis, R. Zaļupe, Dz. Kurme- Gedroica, P. Buravickis, A. Kalējs (pirmatskaņojums)


Koncertprogrammā Veltījumu lappuses pārstāvēti latviešu komponistu opusi, kuri tapuši pavisam nesen. Tie galvenokārt ir veltījumi RIGA ORGANUM DUO, kā arī pārlikumi ērģeļu duetam un sitaminstrumentiem.
RIGA ORGANUM DUO 10 gadu darbības laikā ir izveidojies plašs repertuārs, ko publikai ir bijusi iespēja dzirdēt koncertos gan Rīgas Domā, gan dievnamos Latvijā un Lietuvā. Mūziķes ir pateicīgas latviešu komponistiem par pievēršanos ērģelēm- komplicētam, bet iespējām bagātam un krāšņam instrumentam.
Sadarbībā ar Latvijas redzamākajiem komponistiem, dzimusi patiesi skaista un spēcīga latviešu mūzika ērģeļu duetam, kas ieņem svarīgu vietu RIGA ORGANUM DUO koncertprogrammās. Par to ir liels prieks!
LATVIJAS RUDENS 2023 ietvaros veidotajā koncertprogrammā piedāvājam 2023.gada jubilāru – Riharda Zaļupes un Dzintras Kurmes-Gedroicas veltījumu lappuses, kā arī Aivara Kalēja un Dzintras Kurmes –Gedroicas pasaules pirmatskaņojumus ērģeļu duetam līdzās Renātes Stivriņas, Platona Buravicka, Lolitas Ritmanis un Georga Pelēča skaņurakstiem.

Programma pieejama šeit: Veltījumu lappuses, 06.10.2023..docx


Atbalsta:

Viņā /Jēzū Kristū/ arī jūs tiekat uzcelti par Dieva mājokli Garā.