Adventes DZIESMUSVĒTKI Rīgas domā

9.decembrī plkst. 19:00 Rīgas Doma baznīcā notiks grandiozs mūzikas pasākums – viens no Ineses Galantes fonda spožākajiem pirmsziemassvētku koncertiem “Adventes DZIESMUSVĒTKI Rīgas Domā”, kurā piedalīsies leģendārais valsts akadēmiskais koris "Latvija" diriģenta Māra Sirmā vadībā. Latvijas klausītājiem ir unikāla iespēja Ziemassvētku noskaņās dzirdēt iecienītos skaņdarbus populārā un pasaulē atzītā kora izpildījumā. 


Koncerta organizatori aicina uz neaizmirstamu vakaru Rīgas Doma baznīcā: tā būs tikšanās ar kordziedāšanas un izcilas meistarības maģiju īsi pirms gada gaišākajiem svētkiem - Ziemassvētkiem.

Koncertā piedalīsies arī spoži mūziķi, kas bijuši konkursa “Ineses Galantes talanti” uzvarētāji – izcilais pianists Daumants Liepiņš, kas speciāli ieradīsies no Spānijas, un Latvijas skatītāju iecienītais operas solists Artjoms Safronovs, kā arī jaunie talanti, konkursa “Ineses Galantes talanti” laureāti un pati operas dīva Inese Galante.

Tagad, kad esat atbrīvoti no grēka un kļuvuši par kalpiem Dievam, jūsu darba auglis ir svētums; tas viss ved mūžīgajā dzīvībā.