Privalova Jeļena

JEĻENA PRIVALOVA  pianistes un muzikoloģes izglītību ieguvusi Orenburgas 3. mūzikas skolā un Orenburgas Mūzikas koledžā. 2001. gadā iestājusies P. Čaikovska Maskavas konservatorijā, kurā mācījusies divās specialitātēs: ērģeles (prof. N. N. Gurejevas-Vederņikovas klase) un muzikoloģija. No 2011. līdz 2013. gadam studējusi pie vadošā Krievijas ērģelnieka un Maskavas konservatorijas vēsturisko un mūsdienu instrumentu fakultātes docenta Alekseja Ševčenko. 


          Piedalījusies meistarklasēs vadošo Eiropas ērģelnieku vadībā: S. Čerepanovs (Lībeka), A. Gasts (Lībeka), V. Cērers (Hamburga), P. Dirksens (Nīderlande), H. Fagiuss (Šveice). 2013. gadā piedalījusies Vasaras akadēmijā Türingische Orgelakademie 2013 Altenburgā profesoru  L. Lomana, M. Radulesku un F. Frīdriha vadībā. Sniegusi solo koncertus gan Krievijā un Latvijā, gan citur Eiropā. Sadarbojusies ar filharmonijas kora kapelu Jaroslavija, ar baroka kapelu Golden Age, ar Maskavas kamerorķestri Kremlin un Antonio-orchestra. 

J. Privalova ir ikgadējās  vasaras koncertu sērijas "Ērģeļu vakari Kuskovā" (Maskava, Krievija) dibinātāja  un mākslinieciskā vadītāja kopš 2010. gada. 


Dod atkal man prieku, ka Tu mani glāb, spēcini mani ar labprātīgu garu.